Facebook

E-shopy OMNISTORE

Plněvybavený e-shopový systém s podporou od MarkMedia.

OMNISTORE je výkonný nástroj pro váš elektronický obchod. Nabízíme e-shopové řešení, pomocí kterého můžete ovládat celý svůj business. Až 55 modulů vám tak nabízí ovládat z jednoho místa nabídku vašich produktů, jejich marketingoovu podporu a propojení s vaším účetním programem.

Rádi vám poskytneme nejen poradenství, ale i zákaznickou podporu a budoucí správu vašeho e-shopu. Váš e-shop zůstane po celou jeho životnost aktuální, všem e-shopům garantujeme pravidelnou aktualizaci podle technologických trendů a to vše v rámci ceny pronájmu. V nabídce je několik předpřipravených šablon, které můžeme upravit od samotného základu. Každý e-shop tak tvoříme se zcela unikátním designem.

Varianta Platba na rok* Platba na 1/2 roku* Platba na měsíc*
ENTERPRISE 289 Kč / měs. 329 Kč / měs. 349 Kč
PROFESIONAL 890 Kč / měs. 1079 Kč / měs. 1340 Kč

* Ceny uvedeny bez DPH.

Verze EnterpriseVerze Enterprise je určená pro méně náročné zákazníky. V ceně 30 základních modulů. Balíček nabízí provoz na vlastní doméně, maximálně 3000 produktů napojení na cenové vyhledávače, podrobné statistiky, import a export dat, možnost různých platebních metod a SEO funkce. Podrobný přehled a srovnání verze Enterprise a Profesional najdete níže ke stáhnutí v PDF.

 

Verze Profesional Verze Profesional je určená pro zákazníky, kteří potřebují využít veškeré e-commerce nástroje. Kromě již zmíněných prvků ve verzi Enterprise nabízí tato verze možnost až 35000 produktů, pokročilé SEO nebo napojení na účetní program.

Přehled modulů Vyzkoušet e-shop

E-shopy tvoříme v moderní responzivním designu. V nabídce je přes několik desítek šablon nebo si můžete doobjednat vlastní design na míru.

Naše kontakty

Fakturační adresa:
Vavřinecká 7, 624 00 Brno. IČ: 75937760
Firma je plátcem DPH a je zapsána u ŽÚMB
čj. MMB/0206709/2010.

Kancelář:
Dům U Džbánu – Běly Pažoutové 1, Brno

Zákaznická podpora: +420 530 330 752

Mobil: +420 774 666 833

E-mail: info@markmedia.cz

Baví vás novinky ze světa onlinu? Odebírejte náš newsletter!

Také nemáme rádi spam a nevyžádané reklamy, ale občas vám chceme poslat kvalitní informace a zajímavé rady týkající se webů a výkonnostního marketingu.

* Odesláním souhlasíte se zasíláním novinek z tohoto webu (newsletter). Později je možné se kdykoliv jednoduše odhlásit.

MarkMedia – e-commerce a design © 2007-2017.