Nastavení UX aplikace Smartlook

Online marketingový nástroj Smartlook nám pomáhá při tvorbě webdesignu, SEO optimalizaci nebo úpravy UX prvků na stránkách. Má tedy skvělé využití v různých marketingových oblastech.

Tento nástroj doporučujeme zejména těm klientům, kteří nejsou spokojeni se současným webem nebo e-shopem a přemýšlí nad redesignem, tedy osvěžením původního vzhledu. Díky Smartlooku tak můžete snadno odhalit, na co si dát pozor. V rámci našich aktivit zkoumáme nejen home page, ale i jednotlivé stránky, detaily produktu nebo služby, poptávkový formulář či samotný proces objednávky.

Smartlook - náhled aplikace

Smartlook také umí nahrávat uživatele, takže je možné zpětně sledovat jejich pohyb. Taktéž zaznamenává teplotní mapy webu – snadno tedy zjistíme, kam uživatel doputuje při scrollování stránky.

Tento nástroj se rozhodně vyplatí i při řešení SEO a UX optimalizačních prací na současném vzhledu vašich firemních stránek.

Nejčastější dotazy

    • Máme zájem o nový web a zároveň se chceme poučit z chyb na našich současných stránkách
    • Dělali jsme průzkum spokojenosti zákazníků, ze kterého vyšlo, že se lidé na našem webu neorientují
    • Máme nízký konverzní poměr a chceme zapracovat na UX prvcích webu
    • Chceme se podívat, jak se lidé chovají na našich stránkách
  • Práce s tímto nástrojem bývá běžně zahrnuta v ceně jiné poskytované služby od MarkMedia jako je SEO optimalizace nebo samotná výroba webu. Navíc se hradí pouze odpovídající tarif za využití Smartlook.


Klienti často využívájí

Pro správu webu nebo e-shopu se často využívají externí online marketingové nástroje, které napomáhají k lepšímu výkonu webu. Proto vám doporučujeme používat pomocníky jako je Google Analytics, Collabim a další.

Google Analytics Collabim Power BI