Pro dobrou věc

MarkMedia je sice menší digitální agentura, ale máme rádi velké věci, zejména ty, které pomáhají. Proto jsme se rozhodli sponzorovat brněnské projekty a spojovat lidi, kteří chtějí přiložit ruku k dílu.

Začali jsme v ZOO

Naše první pomoc směřovala do brněnské ZOO, protože víme, že zvířátkům je potřeba pomáhat, ale také proto, že zoologickou zahradu máme kousek za naší kanceláří.
Adopce zvířat je obecně zajímavá a prospěšná záležitost a kdokoli si tak může adoptovat svého klokana, krokodýla, lva nebo jakékoli české zvíře, protože uděláte radost nejen jemu, ale i sobě, pracovníkům ZOO a zároveň podpoříte péči a chov zvoleného zvířete.

Jsme tu pro vás

Máte zajímavý projekt a působíte v Brně? Stavte se k nám na kávu a probereme možnosti, jak bychom mohli přispět nebo se jakkoliv zapojit pro dobrou věc. V našem sponzorském programu se zaměřujeme zejména na podporu kulturně-sportovních událostí a aktivit pro děti.
Katka, copywriter


Podporujeme

Zoo Brno

image
Adopce výra velkého západosibiřského

Náš CEO Marek Wiener nikdy nemůže při své návštěvě zoologické zahrady vynechat voliéry se sovami.

Výr velký je totiž jeho velký oblíbenec, a tak se v Markově hlavě zrodil nápad. "Výr velký západosibiřský patří mezi největší sovy v Evropě. Je velmi charakteristický svým hlubokým a silným houkáním a je také velmi vzácný.

A právě vzácné věci nám nejsou v naší agentuře lhostejné, proto nám přišla adopce této sovy jako skvělý nápad. A určitě nebude poslední,“ říká nadšeně.

Příběhy z firemního života najdete na našem Instagramu!

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image


Sledujte nás @markmediacz