Školení online marketingu

Jste marketingový začátečník? Snažíte se rozjet svůj e-shop, ale nevíte jak dostat lidi do svého obchodu a přimět je k nákupu?

Školení online marketingu

Poradíme v oblastech online marketingu

Naše školení a online kurzy mají přesah do mnoha marketingových nástrojů či kanálů. Seznámíme vás s efektivním řízením a zakládáním kampaní. V případě kurzu Shoptet vás naučíme, jak si e-shop ideálně nastavit a prakticky využívat všechny funkce. Tyto vzdělávací akce jsou určené nejen pro jednotlivce a probíhají v Business park Vlněna v prostorách nejmodernějšího coworkingu Clubco Vlněna (ulice Vlněna 5, Brno 602 00).

Nabídka školení

Školením vás bude doprovázet Marek Wiener, odborník s desetiletou praxí v online marketingu, který se věnuje zejména kampaním pro řadu klíčových zákazníků.

Školení Shoptet

Králem na Facebooku
školení
více informací

Staráte se o sociální sítě, přicházíte denně do kontaktu s facebookovou firemní stránkou a pracujete trvale na komunitě svých zákazníků? Pak je tohle školení ušité přímo pro vás!

Školení Shoptet

Školení Shoptet
školení
více informací

Toto školení je obecně přínosné pro každého, kdo chce podnikat v e-commerce nebo si právě u Shoptetu založil e-shop. Toto školení je obecně přínosné pro každého, kdo začíná se Shoptetem.

Školení Shoptet

Automatizace
školení
více informací

Speciální školení pro zkušenější uživatele, kteří už mají základní povědomí o této e-shopové platformě, a tedy již umí pracovat s produkty, objednávkami i nastavením.

Individuální školení

Jak na produkty
kurz
více informací

Cílem video kurzu je pochopit produktový marketing a logickou práci s produktovým portfoliem, o kterém by měl mít přehled každý.

Zbožové srovnávače

Konzultace Start
konzultace
více informací

Víme, že pro začínající e-shopaře nemusí být vůbec jednoduché začít s podnikáním na internetu, proto nabízíme byznysovou konzultaci právě pro tyto případy.

Google Analytics

Konzultace Profi
konzultace
více informací

Jelikož je e-commerce byznys těžká dřina, nabízíme vám marketingovou konzultaci pro profesionály. Ta je vhodná pro ty, kteří se pohybují na trhu již delší dobu.