O nás

Na trhu se pohybujeme už 17 let, máme za sebou mnoho úspěšných realizací a jsme na to hrdí.

Kontakt

Poznejte Marka, hlavu agentury MarkMedia

Zakladatel firmy Marek Wiener se věnuje marketingu už dlouhé roky. Vystudoval průmyslový management na fakultě strojního inženýrství VUT v Brně, kde získal primární praxi v souvislosti s marketingovými strategiemi. K prvním projektům se MarkMedia dostala již v roce 2007, a to ještě v době, kdy byl Marek na studiích.
Kdo za MarkMedia stojí?
Svoje další zkušenosti nasával v nabytkářské firmě nebo při práci pro slevový portál zaměřený na cestování. Už v této době se začal naplno věnovat digitální agentuře MarkMedia, kterou převedl na společnost s ručením omezeným v roce 2018.

Marek ve firmě rozhodně není sám, na projektech spolupracuje s Katkou, Petrem, Jirkou a dalšími specialisty ve svém oboru. Seznamte se s celým týmem:

Kdo za MarkMedia stojí?

Katka Třísková

Katka Třísková
Copywriter
Freelancerka se zálibou v dlouhodobých klientech.

Petr Havlíček

Petr Havlíček
E-mail specialist
Pracuje také pro Emailis a bzučí pro Bzukot.

Jirka Flaisig

Jirka Flaisig
Hlas pro vaše reklamy
Rádiomág na Hitrádiu City Brno, ale potkáte ho i na eventech.

Karel Svoboda

Karel Svoboda
Wordpress specialista
Profík, který se nebojí jakýchkoli příležitostí.

Rádi přijedeme za vámi kamkoli v České republice a na Slovensko. Nebo se můžeme potkat u nás v Brně v moderních prostorách v Business parku Vlněna. Domluvme si schůzku.

Věděli jste?
MarkMedia spolupracuje s dalšími hráči na trhu. Proto se s našimi kolegy setkáte i pod označením Geph, Emailis a dalšími brandy. Společně tvoříme uskupení, které nám pomáhá rozvíjet projekty a poskytovat klientům širokou škálu služeb a nadstandardní péči.