Tvoříme

Nabízíme vám pomocnou ruku při tvorbě nápadů a vizuálů zejména pro sociální sítě. Jsme otevření novým nabídkám na spolupráci. Hledáme další projekty a klienty, kteří chtějí své podnikání rozvíjet a posunout svůj marketing na vyšší úroveň.

Co umíme

Podcastový kanál jako nový zdroj zákazníků

PPC bannery Reels Unboxing Podcasty Zvukový obal

Hledáte nové cesty, jak se zviditelnit nebo pokrýt nevyužitý prostor, kde by se mohli nacházet vaši potenciální klienti? Zajímavou možností může být vlastní podcastový kanál s profily na platformách Spotify, Apple Podcast a Google Podcast.

Pro sdílení na takových profilech potřebujete zpravidla zvukový záznam, který může obsahovat rozhovor dvou či více osob, záznam konference nebo lze namluvit třeba článek z blogu. Díky tomu budete schopni zvýšit celkový zásah vašeho blogového obsahu a využít k tomu již zmíněné platformy.

Podcastový kanál může být také skvělým pomocníkem, když chcete vzbudit zájem o ne příliš aktraktivní témata. Inspiraci můžete najít u velkých značek, které podcasty publikují, jsou to například jako ABB, Siemens, Vodafone a další.

Ukázky podcastových kanálů velkých společností:

Nejčastější dotazy

  • Pro zahájení práce nám stačí odkaz na článek, který chcete namluvit, a také přibližnou představu, jakým stylem jej máme natočit. Zejména nás bude zajímat, jestli má být tempo rychlejší, pomalejší nebo v určitém žánru (odborný, živý, dokumentární...). Před namluvením sady článků většinou zasíláme ukázku k odsouhlasení.

  • Ano, umíme vytvořit i obsah, čerpáme většinou z materiálů na webových stránkách zadavatele. Důležitým faktorem je pro nás odsouhlasení textu před namluvením.

  • Samozřejmě poskytujeme i tuto službu. Pro využití Spotify, Apple Podcast či Google Podcast je ale třeba platforma pro tvorbu samotné nahrávky. V naší agentuře k tomu nejčastěji používáme službu Soundcloud.

  • Pokud využijeme pro podcastové díly zvukový podkres či jiné efekty, dodáme mimo MP3 záznamu i kopii zakoupené licence.


Klienti často využívájí

Zvukový obal využívají klienti, kteří často řeší tyto reklamní služby a kanály:
Facebook Ads Reklama na Instagramu Google Ads Sklik (Seznam.cz)