Tvoříme

Nabízíme vám pomocnou ruku při tvorbě nápadů a vizuálů zejména pro sociální sítě. Jsme otevření novým nabídkám na spolupráci. Hledáme další projekty a klienty, kteří chtějí své podnikání rozvíjet a posunout svůj marketing na vyšší úroveň.

Co umíme

Zviditelněte se díky Unboxingu

PPC bannery Reels Unboxing Podcasty Zvukový obal

Unbxoing je forma prezentování produktů na vašem e-shopu či sociálních sítích. A proč s ním začít? Zaručeně tím zvýšíte prodejnost a zároveň jednoduše představíte svoje produkty.

Nejčastější dotazy

  • Unboxing umíme natočit za určitých podmínek. Těch je několik, ale nejdůležitější je pro nás seznámit se samotným produktem a potvrdit si, že je technicky možné video zrealizovat.

  • Unboxing zvyšuje prodejnost. Tím, že ukážete váš produkt na videu, dáváte potenciálním zákazníkům možnost si jej na dálku „vyzkoušet“. Vše působí skutečně věrohodně – video totiž prezentuje nejenom samotný produkt, ale i způsob, jakým se k zákazníkům dostane. Obsahuje proto samotné otevření krabice, vybalení zboží, následné představení a ukázky všech možných pohledů na produkt, jeho specifikace a případně i funkcionality. Celý proces nepůsobí natolik reklamním dojmem a má velmi blízko k formátu reels, která bývají velmi oblíbená na sociálních sítích.


Klienti často využívájí

Zvukový obal využívají klienti, kteří často řeší tyto reklamní služby a kanály:
Facebook Ads Reklama na Instagramu Google Ads Sklik (Seznam.cz)